22.12.2018

Աշխատաժամանակ

24.12.2018

9։00֊12։00 Ավարտական քննությունների կազմակերպման աշխատանքներ
12։00֊12։30 ընդմիջում
12։30֊14։00 օրվա ամփոփում. նախագծային հաշվետվությունների հրապարակում

25.12.2018

9։00֊12։00 Ավարտական քննությունների կազմակերպման աշխատանքներ
12։00֊12։30 ընդմիջում
12։30֊14։00 Առաջին ուսումնական շրջանի հաշվետվություններ, նախագծերի ամփոփումներ

26.12.2018

9։00֊10։00 Պարուսուցում 
10։00֊12։00 Առաջին ուսումնական շրջանի հաշվետվություններ, նախագծերի ամփոփումներ
11։00֊12։00 Երկու պատմություն մեկ սահման նախագծի ամփոփում-կլոր սեղան
12։00֊12։30 ընդմիջում
14։00 մանկավարժական աշխատողների ընդհանուր պարապմունք 

27.12.2018

9։00֊12։00 Ավարտական քննությունների կազմակերպման աշխատանքներ
12։00֊12։30 ընդմիջում
12։30֊14։00 ծիսական ամանորի նախապատրաստական աշխատանքներ

28.12.2018

Ծիսական ամանոր ուսումնական ագարակում


20.12.2018

Հունվարյան նախագծեր

3.«Դիջիթեքը լրացուցիչ կրթությանինքնակրթության
 գործիք» - Անվանակարգում առցանց  քարտեզագրման ծրագրի ներկայացում:

Աշխատակարգ

Հունվարի 9
9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
9.30-   11.00 քարտեզագրման ծրագրի ներկայացում:
11:00- 12:30 Օգտագործում ենք օրբիտարիումը 
12:30-13:00 Ընդմիջում
13:00-14:00 Հետաքրքիր քարտեզներ
14:15   Հավաք  ավագ դպրոցի ընթերցասրահում
15:15-  Մարզական պարապմունք
Հունվարի 10
9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
9.30-   11.00 Ուսումնական տեսադասերի պատրաստում
11:00- 12:30 Օգտագործում ենք օրբիտարիումը 
12:30-13:00 Ընդմիջում
13:00-14:00 Հետաքրքիր քարտեզներ

Հունվարի 11
9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
10.00-15.00 Զբոսանք հետտոնական Երևոնում
15:15- Մեդիաուրբաթ

Հունվարի 14

9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
9.30-   11.00 Որքա՞ն ջուր եմ օգտագործում ես11:00- 12:30 Օգտագործում ենք օրբիտարիումը 12:30-13:00 Ընդմիջում
13:00-14:00 9-րդ դասարանցիների քննական կոնսուլտացիա 

Հունվարի 15 

9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
9.30-   11.00 Որքա՞ն ջուր եմ օգտագործում ես11:00- 12:30 Օգտագործում ենք օրբիտարիումը 12:30-13:00 Ընդմիջում
13:00-14:00 Հետաքրքիր քարտեզներ
Հունվարի 16 

9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
9.30-   11.00 քարտեզագրման ծրագրի ներկայացում11:00- 12:30  քարտեզագրման ծրագրի ներկայացում:12:30-13:00 Ընդմիջում
13:00-14:00 9-րդ դասարանցիների քննական կոնսուլտացիա 
15.15-16.00 Դասավանդողների սեմինար պարապմունք

Հունվարի 17 

9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
9.30-   11.00 Ուսումնական տեսադասերի պատրաստում11:00- 12:30 Օգտագործում ենք օրբիտարիումը 12:30-13:00 Ընդմիջում

13:00-14:00 Հետաքրքիր քարտեզներ



Հունվարի 18

9.00- 9:30  ընդհանուր պարապմունք
9.30-   11.00 քարտեզագրման ծրագրի ներկայացում11:00- 12:30  քարտեզագրման ծրագրի ներկայացում:12:30-13:00 Ընդմիջում
13:00-14:00 9-րդ դասարանցիների քննական կոնսուլտացիա 

15.15-16.00 Մեդիաուրբաթ

Մասնակից ճամբարականներ

Արամյան Վարդան
Կամենդատյան Լիդիյա
Հարությունյան Վիրաբ
Մանուկյան Մանե
Մարտիրոսյան Արամ
Սիմոնյան Գևորգ
Սուքիասյան Սարգիս
Ղազարյան Գոռ
Աղայան Միլենա
Կաժոյան Ռոբերտ
Բաբայան Ալինա
Մինասյան Արշակ
Հայկյանց Մերուժան
Գասպարյան Կառլեն
Չրաղյան  Հարություն 
Նավասարդյան Աննա
Կարապետյան Արեն
Սարգսյան Կարեն